Elektromechanika-Elektryka

Elektromechanika Samochodowa Kraków, Elektryka Samochodowa Kraków, Elektryk Samochodowy Kraków

Nasz Warsztat Samochodowy prowadzi także Elektromechanikę samochodową . Zajmują się tym nasi doświadczeni elektrycy samochodowi. Elektryk samochodowy zajmuje się montażem, kontrolą i naprawą układów elektrycznych w samochodach. Produkowane teraz samochody zawierają wiele układy, często  skomplikowanych, dlatego praca elektromechanika wymaga dużej wiedzy i umiejętności. Przeważnie zadania elektryka samochodowego to praca przy urządzeniach sterowania, zabezpieczanie i sygnalizację w samochodzie. Oraz inne naprawy elektryczne takie jak diagnoza i naprawa wiązek elektrycznych  itp…

Elektryk samochodowy zajmuje się także układami bezpieczeństwa i komfortu jazdy . również naprawia sprzęt muzyczny i klimatyzację samochodową. Do zadań należy też sprawdzanie prawidłowego działania zapłonu i świateł w samochodzie. Bezawaryjne działanie świateł jest bardzo ważne, gdyż zgodnie z polskim prawem na światłach należy jeździć przez cały rok. W Naszym serwisie samochodowym  posiadamy profesjonalne przyrządy służące do pomiarów i diagnostyki. Elektryk samochodowy także instaluje wiązki elektryczne i inne elementy elektryczne, wśród których należy wymienić części służące do zasilania, sygnalizacji, oświetlenia i zabezpieczania. Oprócz napraw nasi mechanicy elektrycy samochodowi robią także konserwacje podwozi, okresowe przeglądy i badania diagnostyczne.

Nasi Elektromechanicy, elektrycy samochodowi są znani od lat z fachowości ,  średnio zajmują się  elektryką i elektroniką samochodową ponad 15 lat .